Şirket Profili

Aviavax

Kanatlı Endüstrisi artan insan nüfusu paralelinde hızla büyümeye devam ediyor. Son yıllardaki gelişimini büyük oranda koruyucu hekimlik ile sağlarken aşılama teknolojisi ve ekipmanları ise aşılama başarısı için gittikçe daha önemli bir hal aldı.

Merkezi İtalya’ da bulunan ve Veteriner Biyolojik Ürünü olan Kanatlı Aşıları alanında aşı ve aşılama teknolojileri tecrübesi ile Aviavax dünya kanatlı endüstrisi profesyonellerine yüksek kalitede kanatlı aşılama ekipmanları sunmaktadır.

Firma kanatlı profesyonellerinin beklentilerini performans ve tasarım alanlarını Aviavax Aşılama Ekipmanları çatısı altında birleştirmektedir. Her model %100 paslanmaz çelik ile üretilerek dayanıklılık ve uzun süre kullanım kolaylığı getirmektedir.


Aviavax Kanatlı Endüstrisine Avantaj Sağlıyor

Sürü sağlığının aşılama başarısı ile sağlanması daha az girdi maliyeti ile daha yüksek performans demektir. Aviavax, kuluçkadan kümeslere kadar aşılama prosesinin kalitesini yükseltmeyi amaçlar.

Aşılama ekibinin kolay ve hızlı aşılama yapması aşılama kalitesinin yükselmesinin yanı sıra stressiz çalışmak da demektir. Aviavax, çalışanlarınıza teknik olarak destek sağlamak ve iş ergonomilerini yükseltmek amacıyla geliştirilmiştir.

Koruma programımızın etkinliği üretim dönemi boyunca bütün muhtemelen tehditlere karşı üstün etkinlik demektir. Aviavax, koruma programınızı destekleyerek şirketinizin inovatif gelişimini sağlar.


Aviavax Haberler

Aviavax, Güneşli güvencesiyle sektöre merhaba dedi

Yumurtacı ve Broyler işletmeler için tasarlanan Aviavax kafes spreyleme makinesi yumurta zirvesi'nde görücüye çıktı. Kanatlı sağlığında sektörün 20 yılı aşkın süredir güvenini kazanan Güneşli tarafında üretilen spreyleme makinesine ilgi yüksekti.

Haberin Devamı